Blog

Absolutní novinka inteligentní event robot

Inteligentní robot - iRob má  3 primární funkce

  • Fotograf - primární funkce focení, tisk fotografií
  • Průzkumník - provádí průzkum trhu, sběr dat a zpětných vazeb
  • Navigátor hosteska - prezentace videí, fotografií, průvodce s výkladem, welcome hosteska.

V každém režimu se robot pohybuje v prostoru zcela sám, vyhýbá se překážkám a aktivně vyvolává interakci s lidmi v jeho okolí.
Když někoho zaregistruje ve svém výhledu, promluví  a dle funkčního nastavení vyzve k dané aktivitě (zapózování k fotografii, k několika jednoduchým odpovědím v rámci průzkumu trhu, či přehraje video nebo odkáže na navigaci.

iRob má  obrovskou integrovanou dotykovou obrazovku pomocí které  probíhá následná komunikace.

iRob je jediný podobný event robot ve středí Evropě i ČR.

Více informací na irob.cz

TEAM STRATEGY GAME

Cíl: posílení sounáležitosti, rozvoj týmové práce, stmelení, edukativní obohacení vědomostí pro přežití v džungli. “Jste na palubě malého letadla a letíte na SV od Panama City na karibský ostrov v regionu San Blas Archipelago. Při pohledu z okénka skrze zamračenou oblohu občas zahlédnete hornatou krajinu porostlou hustou džunglí. Pilot oznamuje změnu směru letu ve snaze…
Číst dál

VIDEOSTOP

Zábavný společenský program vhodný pro osvěžení a doplnění týmové atmosféry, je zcela ideální pro večerní společenskou zábavu.

Číst dál

Detektivní týmová hra

Cíl: posílení týmové integrity, stmelení, rozvoj týmové práce a týmového ducha Originální týmová hra s detektivním příběhem ve stylu velkoprostorové “únikové hry”. Má pevně danou skladbu aktivit, velmi dynamický spád, týmy si volí vlastní logistiku. V časovém limitu hry 3hod. bude vaším cílem objasnit celý případ a identifikovat pachatele. Obrovskou výhodou hry je téměř neomezená…
Číst dál