Místo činu

Originální týmová hra s detektivním příběhem, dynamickým spádem, vlastní týmovou logistikou. V průběhu hry budete v roli kriminalistů vyšetřovat záhadné zmizení patentového vynálezu. Program ve stylu “únikové hry” používá tabletovou aplikaci, má pevně danou strukturu a skladbu 11 aktivit. Obrovskou výhodou hry je libovolné umístění do indooru či outdooru.

Závěrečné rozuzlení následuje 15 otázek v moderované show s vyhodnocením nejúspěšnějšího týmu.

V tomto „teambuildingovém“ konceptu výrazně převažuje samostatné zapojení týmů a účastníků do řešení jednotlivých úkolů a aktivit nad klasickým teambuildingem s moderovaným průběhem hry a „tvrdými“ aktivitami

V praxi to znamená, že si týmy sami určují pořadí navštívených stanovišť a logistiku činností v daném časovém rámci hry.

Na začátku obdrží každý tým tablet a kufr s kriminalistickou výbavou. Ve hře budete odebírat vzorky otisků, posuzovat pachové stopy, řešit záhadu při hledání stop, identifikovat telefonní audio záznam a malovat podobu podezřelých osob v kriminalistickém softwarovém programu s lidskými obličeji.

Vlastní logistika a nezávislé zapojení

V rámci časového limitu hry bude vaším úkolem odhalit pachatele a správně identifikovat celý případ. Závěr bude probíhat již společně, kdy Vás provedeme vtipnou moderovanou diskusí od zcela nepřehlédnutelných počátečních stop až po malé nenápadné momenty a klíčové detaily hry.

Úplný závěr exploduje v minutové, dynamické, velmi strhující týmové štafetě, která již mimo průběh hry zcela vygraduje celou atmosféru.