Rady a doporučení k akcím

Doporučení a tipy

Před odjezdem na vaší plánovanou akci vždy posíláme zadavateli - koordinátorovi akce užitečné informace o programu. Tato fakta doporučujeme předat všem účastníkům akce. Jsou to zejména doporučení týkající se aktuální předpovědi počasí, vhodné volby oblečení, dopravy do místa konání, stručná fakta o lokalitě a ubytování, časová agenda celé akce, volnoprogramové možnosti atd.

Dobrovolnost vašeho zapojení je pro nás nedotknutelná. Náš přístup je v takové rovině, že se každý účastník může svobodně kdykoliv rozhodnout o míře vlastního zapojení, aniž by tím limitoval ostatní účastníky.

Obecně připravujeme veškeré aktivity tak, aby fyzická kondice nebyla rozhodujícím faktorem pro zvýhodnění zdatných jedinců.

Oblečení

V případě outdoor programu vždy myslíme na váš komfort a podle aktuálního počasí plánujeme suchou nebo alternativní mokrou variantu. Kvůli tomuto důvodu si ponecháváme operační prostor pro závazný výběr konkrétních aktivit až do samého konání akce. Jedině takto jsme schopni zaručit plnohodnotné naplnění cílů a potřeb vašeho zadání v souladu s požadovaným komfortem.

Úplně každý team building nebo outdoor program klade důležitost na volbu vhodného oblečení. Doporučujeme Vám vždy přihlédnout k aktuální předpovědi počasí a zvolit vždy raději „jistější“ variantu s teplejším vybavením. Jedná se zejména o: pohodlné outdoor oblečení a pevnou nepromokavou obuv. V zimně je ideální funkční oblečení na lyže, tzn. teplé a pohodlné oblečení na sníh, čepice, rukavice, teplá bunda a kalhoty a nepromokavé boty.

Co si vzít s sebou

Za jakékoli roční doby je dobré mít sluneční brýle, opalovací krém, plavky do wellness a malý batůžek.
Používáte-li léky či jiné zdravotní a osobní prostředky, myslete na ně.

Často jsou našimi klienty lidé s různým zdravotním omezením. Jste-li jedním z nich, nebojte se zúčastnit. Naše programy vždy organizujeme tak, aby se mohl plnohodnotně účastnit úplně každý.