NEW DAY STORY

Dobrý den,

jmenuji se Vladimír, je mi 52 let a jsem zakladatel agentury NEWDAY. Každý rok strávím pár měsíců cestováním, zbytek, často i 18 hodin denně, věnuji NEWDAY. Aktivně provozuji několik sportů, včetně ironman triathlonů a lezení. Od r. 1991, kdy jsem začínal jako obchodní zástupce, jsem prošel mnoha pozicemi a několika společnostmi, včetně Philip Morris, Allied Domecq a Nike.  Za svou zaměstnaneckou kariéru jsem absolvoval desítky vzdělávacích kurzů, seminářů a tréninků v oblasti vedení lidí, rozvoje lidských vztahů a manažerských dovedností.

V roce 2000 jsem udělal jedno ze svých nejtěžších životních rozhodnutí, když jsem se rozhodl odejít ze seniorské manažerské pozice u Nike Europe a založil jsem agenturu NEWDAY. Rok jsem sbíral zkušenosti na všech kontinentech světa. Za uplynulých 17 let jsme zorganizovali přes 2000 eventů, firemních akcí a teambuilding programů. Ročně zajistíme produkci zhruba 100 projektů pro cca 3000 účastníků. Proklientský servis je naší absolutní prioritou, proto se snažíme neustále zlepšovat a zdokonalovat všechny naše aktivity a procesy.

Mým životní krédem je dělat věci naplno. Od založení agentury jsem nevynechal jedinou akci, s výjimkou dnů, kdy jich organizujeme několik najednou. Do NEWDAY jsem vložil duši a dávám srdce. Jsem hrdý, že se mi podařilo v NEWDAY vybudovat tým lidí, kteří uznávají stejné hodnoty a mají obdobný postoj k životu.

Vše co v NEWDAY děláme, děláme s absolutním vědomím toho, že Vám chceme dát jen to nejlepší!

Přidáte se k nám?