Náš tým

01

VLADIMÍR PEŠEK - managing director

zakladatel společnosti, dříve působil v managementu několika nadnárodních společností v oblasti Sales a Marketingu. Specializuje se na firemní komunikaci a týmovou práci, zejména na proces změny, řešení týmových krizí a ozdravení vztahů na pracovišti. Jeho pracovním koníčkem je oblast Korporátní Adventure, kde občas rád provází klienty na akčních aktivitách, lezení, via ferraty nebo horská kola.

Vladimír získal v průběhu svého zaměstnaneckého růstu velmi obsáhlé vzdělání z oblastí Sales, Marketing a HR. Za 11 let vystřídal 3 nadnárodní společnosti a z obchodního zástupce se vypracoval až na obchodního ředitele společnosti Allied Domecq vlastnící značky Ballantines, Beefeater a Carolans. Svojí obchodní kariéru u „velkých korporátů“ zakončil u společnosti Nike Europe, kde vedl obchodní tým české pobočky.

Od roku 2000 vede NEWDAY, kde působí mimo jiné jako hlavní lektor a kouč. Je hlavním garantem odborných a metodických prvků rozvoje propojených s firemními procesy klienta, rád facilituje odborné diskuse a zpětnou vazbu. Má mnoho certifikátů a licencí z oblasti rozvoje a vedení lidí, měření výkonů týmů a jednotlivců a outdoor managementu. Na svém kontě má přes 1500 realizovaných projektů.

V poslední době se nejvíce účastní na projektech pro ČSOB, ŠKODA AUTO, ZÁPADOSLOVENSKÁ ENERGETIKA a dále pak nedávno pracoval pr JOHNSON & JOHNSON, AVON, AVG TECHNOLOGIES, BAXTER, COCA COLA, ČESKÁ SPOŘITELNA, EXXON MOBIL, GRUPO ANTOLIN, KIEKERT, SCHENKER, VW GROUP a mnoho dalších společností.

Kontakt: Vladimír Pešek, tel: +420 774 700 300 email: vlad@newday.cz

02

DANIELA GALANDROVÁ - managing partner

Daniela vystudovala Evropská studia na MZLU v Brně, složila bakalářské zkoušky na ESC Chambéry ve Francii a úspěšně ukončila studium na PedF MUNI v Brně obor lektorství anglického jazyka. Před nástupem do NEWDAY pracovala u významné české banky v marketingu a CSR. Nyní je jeden z partnerů NewDay.
Za posledních 6let Daniela zdvojnásobila objem produkce projektů. V současnosti řídí interní personální agendu téměř 40ti osob, je expert na firemní dobročinost a CSR, vede organizaci komplexních eventů. Její nejsilnější stránkou je orientace na kvalitu služeb, pro-klientský servis a nadstandardní organizační schopnosti. Ročně se podílí na organizaci 90ti projektů. Na svém kontě má přes 600 realizovaných projektů. V poslední době nejvíce pracovala s klienty Bayer, Česká spořitelna, Škoda Auto, T-mobile, ISP, MAKRO, LYRECO, Schenker, Coca Cola, IMPORT VW GROUP, PARTNERS, VEOLIA, Kooperativa, RSJ, Zanini a mnoho desítek dalších společností.

Kontakt: Daniela Galandrová, tel: +420 774 700 302 email: daniela@newday.cz

03

HANA DARIUSOVÁ - project manager

Hanka studovala na Univerzitě Pardubice, kde složila bakalářské státní zkoušky na fakultě ekonomicko-správní v oboru Management ochrany podniku a společnosti. Své studium následně zakončila úspěšným absolvováním magisterského studia na dopravní fakultě Jana Pernera v oboru Dopravní management, marketing a logistika. Před nástupem do NewDay pracovala pro jednu z předních českých pojišťoven a učila v Základní umělecké škole v Čáslavi. Její silnou stránkou je silně vyvinutý cit pro komunikaci a velmi dobré organizační schopnosti. Hančiným hlavním polem působnosti v NewDay je navazování nových obchodních vztahů a komunikace s klienty od prvního kontaktu až po realizaci projektu. Na svém kontě má desítky zrealizovaných projektů. V poslední době se podílela na organizaci projektů pro společnosi Mitsubishi Automotive Czech, RWE, Zentiva, Makro, OVB, ČSOB, SANOFI, Coca Cola, Škoda Auto, Hill's, Husqvarna, Staropramen, Lufthansa a mnoho dalších.

Kontakt: Hana Dariusová, tel: +420 774 700 301 email: hana@newday.cz

04

JAN PACINA - project manager

Honza je náš kreativní mozek, který se stará o produkční a materiálovou stránku všech našich projektů. Před nástupem do NewDay pracoval dlouhou dobu pro jednu z předních českých FMCG společností. Během své téměř dvacetileté kariéry prošel téměř stovkou různých vzdělávacích seminářů a kurzů. Jeho silnou stránkou je rozvaha, kreativita a jiný pohled na věc. Honza je vášnivý sportovec, aktivní triatlonista a horolezec. V poslední době se podílel na organizaci projektů pro společnosi RWE, ÚSTÍ OILS, RSJ, TERA DATA, MAKRO, ZENTIVA, HUSQVARNA, KNAUF INSULATION, PUMA, ČSOB, HILL'S, STAROPRAMEN, ŠKODA AUTO, Mitsubishi Automotive Czech, Partners, SANOFI, Coca Cola, Lufthansa a mnoho dalších.

Kontakt: Jan Pacina, tel: +420 774 700 303 email: jan@newday.cz

OSTATNÍ NAŠI SKVĚLÍ KOLEGOVÉ, BEZ KTERÝCH BYCHOM NEBYLI, TAM KDE JSME....

 • TEREZA ŠTRAJTOVÁ
 • MONIKA ŠTRAJTOVÁ
 • ŠTĚPÁNKA NOSKOVÁ
 • FRANTIŠEK HENZL
 • JIRKA ŠIMŮNEK
 • LUCIE JANOUCHOVÁ
 • KUBA SVOBODA
 • MATĚJ SVOBODA
 • NELA RAPANTOVÁ
 • MICHAL KUNÁŠEK
 • ​ZUZKA SEDLÁČKOVÁ
 • PETRA SCHÖNBEKOVÁ
 • ANNA HAVLÍKOVÁ
 • MONIKA PAVLÍKOVÁ
 • VÍT JÍRAVA
 • JAN ČERNÍK

EXTERNÍ LEKTOŘI:

DAN GALANDR, VLADIMÍR SMUTNÝ, ROMAN MELIŠKA