O nás

Fakta o nás

Od roku 2000 se specializujeme na organizování a zajišťování všech druhů eventů a firemních akcí na míru, zejména na team building, incentivní zájezdy a akce v zahraničí, off site meetingy, akce pro obchodní partnery, kongresy, vánoční večírky a family dny.

Jinými slovy řečeno, organizujeme aktivity a programy, které pomáhají zaměstnancům, týmům i celým organizacím dosahovat příjemnějšího pracovních prostředí, zdravějšího profesionálního růstu a pozitivní příjemnou atmosféru v kolektivu.

Snažíme se vždy nabídnout velmi konkrétní a z hlediska poměru "cena : výkon" relevantní služby s transparentní cenou a konečnými náklady.

Většinu naší hlavní činnosti organizujeme zcela „na míru“ s vědomím různorodých a velmi specifických požadavků jednotlivých klientů.

Za naší zkušeností stojí realizace více než 3000 eventů, teambuildingů a akcí, silné materiální zázemí s velice širokou škálou naší vlastní produkce.

Vedle svých obchodních cílů vnímáme potřeby společnosti, jejíž jsme součástí a uvědomujeme si naši odpovědnost vůči okolí a životnímu prostředí.
Od roku 2015 pravidelně podporujeme Dětského Kardio centrum Motol, doposud jsme tam poslali částku 920.000,- Kč.
Letos jsme rozhodnuti částku dorovnat do celého jednoho
miliónu korun!

Veškeré naše působení stavíme na uplatňování zdravých etických hodnot a dlohodobých vzájemně se respektujících vztazích a důvěře.

Přidáte se k nám i Vy?


Kde působíme?

Všude...
Naše působnost je všude tam, kde chcete být Vy, naše akce zcela automaticky organizujeme po celé ČR,  v sousedních zemích, ale i po celém světě.
Naše nabídka incentivní zájezdy a programy v zahraničí je geograficky neomezená.

V Čechách máme mnoho oblíbených lokalit a hotelů, rádi Vám nabídneme nejvhodnější z nich. Bližší info na základě vaší specifikace.

Pár faktů o nás

 • průměrná produkce 100 akcí za rok
 • roční servis pro cca 3000 účastníků
 • celkově přes 500 spokojených společností a firem
 • 100% pokrytí našich služeb v angličtině
 • široké portfolio hotelů po celé České republice
 • uplatňování zdravých etických hodnot a zodpovědného chování založeného na vzájemném respektu a důvěře
 • velmi přátelský pozitivní lektorský tým

Náš tým

NEWDAY TEAM


Metodika a doplňující informace

 • ČASOVÝ ROZSAH "TB" AKTIVIT

  Je-li koncept týmově / skupinově založený, potřebuje každý tým cca 30minut na jednu klasickou „TB“ aktivitu.

 • POČET ÚČASTNÍKŮ V TÝMU

  Dlouhodobě pracujeme s osvědčeným poměrem cca 10osob, u větších skupin 15, v jednom týmu.

 • U KLASICKÝCH EVENT KONCEPTŮ ORIENTOVANÝCH NA INDIVIDUÁLNÍ ÚČASTNÍKY

  máme vždy okamžitý a přesný přehled, kolik je na kterém stanovišti účastníků.
  Náš produkční koordinátor ve spolupráci s moderátorem tak může plynule směrovat účastníky na dané aktivity.

 • BEZPEČNOST

  naše metodika a přísné regule definují bezpečnostní pravidla každé disciplíny, vaše bezpečnost je pro nás nekompromisní!

 • PRO POZITIVNÍ MOTIVACI NAVRHUJEME..

  soutěž o nejúspěšnějšího účastníka např. střelce nebo střelecký tým ve vybrané disciplíně
  nebo kreativní dílnu, kde účastníci vytvoří společné dílo, který si odvezete (ideální pro vystavení v kanceláři)

 • MOKRÁ VARIANTA PŘI NEPŘÍZNI POČASÍ

  Naše doporučení a návrh outdoor aktivit automaticky zohledňuje i minimální závislost na počasí. Outdoor aktivity primárně umísťujeme tak, aby se případně daly rychle přeformovat dovnitř na indoor či pod přístřešky. Některé specifické programy a aktivity se však nijak nahradit ani zastřešit nedají. V těchto případech je buďto zcela nahradíme jinými disciplínami s ohledem na zachování charakteru celého konceptu. U vybraných konceptů lze „suchou“ variantu ošetřit pronájmem stanů nebo pouze nákupem deštníků a pláštěnek.

 • FOTO A VIDEO

  z jakéhokoli programu Vám pořídíme amatérský fotodokumentaci, rádi Vám zajistíme profesionální video záznam či fotografa

 • NÁKLADY A CENY

  Ceny za agenturní produkci "na míru" se odvíjí zejména od termínu konání, kompozice a umístění lokality, náročnosti produkce, počtu organizátorů
  a začlenění specifických „nákladových“ požadavků a položek např. odborná moderace, zaměření programu na zlepšení a rozvoj kompetencí či ukotvení firemní integrity nebo zajištění nejrůznějších sportovních a společenských doplňků typu, ferraty, elektrokola, jízdy v supersportovních vozech, rafty, podzemí, plachetnice, kulinářské workshopy, motivační workshopy, přednášky známých osobností, atd. V naší nabídce máme několik desítek tématicky různých programů a kurzů jejichž cenové rozpětí se pohybuje od...

  • 45tis*/půldenní (14 -17,00hod) jednoduchý zábavný program pro 25 os
  • až po neomezenou částku za vícedenní program s atraktivním příběhem, nápaditými a neomezeními doprovodnými aktivitami typu vyhlídkový let vrtulníkem či testovací jízda ve vozech Ferrari či Lamborghini.