O nás

Fakta o nás

Od roku 2000 se specializujeme na team building, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, organizování workshopů, off sitů, eventů pro obchodní partnery, kongresů, vánočních večírků, dnů otevřených dveří a firemních akcí.

Obecně řečeno, organizujeme aktivity a programy, které pomáhají zaměstnancům, týmům i celým organizacím dosahovat příjemnějšího pracovních prostředí, zdravějšího profesionálního růstu a pozitivní příjemnou atmosféru v kolektivu.

Snažíme se vždy nabídnout velmi konkrétní a z hlediska poměru "cena : výkon" relevantní služby s transparentní cenou a konečnými náklady.

Většinu naší hlavní činnosti organizujeme zcela „na míru“ s vědomím různorodých a velmi specifických požadavků jednotlivých klientů.

Za naší zkušeností stojí realizace více než 3000 eventů, teambuildingů a akcí, silné materiální zázemí s velice širokou škálou naší vlastní produkce.

Vedle svých obchodních cílů vnímáme potřeby společnosti, jejíž jsme součástí a uvědomujeme si naši odpovědnost vůči okolí a životnímu prostředí.
Veškeré naše působení stavíme na uplatňování zdravých etických hodnot a dlohodobých vzájemně se respektujících vztazích a důvěře.
Od roku 2015 pravidelně podporujeme Dětského Kardio centrum Motol, doposud jsme na toto pracoviště poslali částku 500.000,- Kč.

Přidáte se k nám i Vy?


Kde působíme

Naše působnost je všude tam, kde chcete být Vy, naše akce zcela automaticky organizujeme po celé ČR, na Slovensku a v sousedních zemích, ale často i mimo rámec EU.
Specifickou kategorii tvoří incentivní zájezdy a programy v zahraničí, které jsou geograficky neomezené.

V Čechách máme mnoho oblíbených lokalit a hotelů, rádi Vám nabídneme nejvhodnější z nich. Bližší info na základě vaší specifikace.

Pár faktů o nás

 • průměrná produkce 150 akcí za rok
 • roční servis pro 3500 - 4000 účastníků
 • celkově přes 500 spokojených společností a firem
 • 100% pokrytí našich služeb v angličtině
 • široké portfolio hotelů po celé České republice
 • uplatňování zdravých etických hodnot a zodpovědného chování založeného na vzájemném respektu a důvěře
 • instruktorský tým 30ti instruktorů a několika lektorů

Náš tým

NEWDAY TEAM


Metodika a doplňující informace

 • ČASOVÝ ROZSAH AKTIVIT

  Je-li koncept týmově / skupinově založený, potřebuje každý tým cca 30minut na jednu klasickou „TB“ aktivitu.

 • POČET ÚČASTNÍKŮ V TÝMU

  Dlouhodobě pracujeme s osvědčeným poměrem cca 10 -15 osob v jednom týmu.

 • U KLASICKÝCH EVENT KONCEPTŮ ORIENTOVANÝCH NA INDIVIDUÁLNÍ ÚČASTNÍKY

  máme vždy okamžitý a přesný přehled, kolik je na kterém stanovišti účastníků.
  Náš produkční koordinátor ve spolupráci s moderátorem tak může plynule směrovat účastníky na dané aktivity.

 • UMÍSTĚNÍ STANOVIŠŤ

  je většinou uspořádáno hvězdicovitě v okolí dané lokality / resortu. Pro akce s velkým počtem účastníků doporučujeme objednat výrobu orientačních značek + na vybraných místech umístit nápojové stoly s nápoji v PET láhvích.

 • BEZPEČNOST

  naše metodika a přísné regule definují bezpečnostní pravidla každé disciplíny, vaše bezpečnost je pro nás nekompromisní!

 • PRO POZITIVNÍ MOTIVACI NAVRHUJEME MIMO RÁMEC HRY USKUTEČNIT

  soutěž o nejúspěšnějšího účastníka např. střelce nebo střelecký tým ve vybrané disciplíně
  nebo kreativní dílnu, kde účastníci vytvoří společné dílo, který si odvezete (ideální pro vystavení v kanceláři)

 • MOKRÁ VARIANTA PŘI NEPŘÍZNI POČASÍ

  Naše doporučení a návrh outdoor aktivit automaticky zohledňuje i minimální závislost na počasí. Outdoor aktivity primárně umísťujeme tak, aby se případně daly rychle přeformovat dovnitř na indoor či pod přístřešky. Některé specifické programy a aktivity se však nijak nahradit ani zastřešit nedají. V těchto případech je buďto zcela nahradíme jinými disciplínami s ohledem na zachování charakteru celého konceptu. U vybraných konceptů lze „suchou“ variantu ošetřit pronájmem stanů nebo pouze nákupem deštníků a pláštěnek.

 • FOTO A VIDEO

  z jakéhokoli programu Vám pořídíme amatérský fotodokumentaci, rádi Vám zajistíme profesionální video záznam či fotografa

 • NÁKLADY A CENY

  Ceny za agenturní produkci "na míru" se odvíjí zejména od místa a termínu konání, náročnosti naší produkce, počtu organizátorů a začlenění vašich specifických „nákladových“ požadavků a položek např. odborná facilitace komunikačních procesů, zaměření programu na zlepšení, rozvoj kompetencí či ukotvení firemní integrity nebo zajištění nejrůznějších sportovních a společenských doplňků typu, ferraty, elektrokola, rafty, podzemí, geocaching, plachetnice, kulinářské workshopy, motivační workshopy a přednášky známých osobností. V naší nabídce máme několik desítek tématicky různých programů a kurzů jejichž cenové rozpětí se pohybuje od...

  • 25tis*/půldenní (14 -17,00hod) jednoduchý zábavný program až po
  • 125tis*/celodenní (10 -17,30hod) program s atraktivním příběhem a nápaditými týmovými aktivitami, účastníci plní interaktivní týmové úkoly zasazené do motivačního příběhu s doplňovací tajenkou, sbíráním bodů nebo hledáním pokladu.
  • *pozn. platí pro skupinu do maximálního počtu 25 osob

 • Hledáte-li levnou produkci zde naleznete zcela konkrétní ceny vybraných programů.