VIDEOSTOP

Cíl: zábava, sounáležitost, vyzvednutí týmového duchu

Zábavný společenský program vhodný pro osvěžení a doplnění týmové atmosféry, je zcela ideální pro večerní společenskou zábavu. Týmy mezi sebou soutěží v kvízech a malých soutěžích týkajících se domácí i zahraniční filmové tvorby. V naší vlastní databázi máme cca 200 video a audio ukázek.

Princip soutěží:

  • videoukázky (název nebo rok natočení, následující scéna po ukázce)
  • audioukázky (největší klasiky v humorných a legendárních hláškách)
  • tipování jmen známých režisérů, herců a hereček
  • zábavné hádání puzzlové skládanky obličejů
  • součástí je několik doprovodných soutěží probíhajících na centrálním pódiu před zraky všech účastníků; např. autentická projekce "roll play scének”
  • Tým s nejvíce „videostop body“ získává malou týmovou odměnu.

Mechanika

Produkční „mezery“ mezi přípravou dalších soutěžních kol jsou vyplněné zajímavostmi v podobě mimo soutěžních video/audio ukázek, tzn. že je program neustále moderován v energickém spádu bez hluchých míst nebo pauz.

Princip hlasování probíhá tak, že (po ukázce či dané výzvě od moderátora) týmy uvedou své odpovědi písemně na speciální tabule
Na výzvu moderátora týmy své odpovědi prezentují najednou, čímž je zaručena objektivita výsledků a správnosti odpovědí.
Moderátorský tým odpovědi zaznamenává a reportuje do celkového souhrnu. Nastane-li v závěru situace se shodným počtem bodů, máme připravený finální rozstřel, tzn. rychlou zábavnou soutěž, která rychle a jednoznačně určí vítěze

Program je velmi dynamický a zapojí i nejvíce introvertní typy.