Kdo jsme

Partneři v pravém slova smyslu. Nemůžeme udělat práci za vás, stejně jako nemůžete donutit koně pít. Můžete se však naučit, jak ho dovést k řece. Neříkáme CO si myslet, ale ukazujeme JAK o věcech přemýšlet. Koučink pro nás není meta ani funkce, nýbrž způsob práce.

01

Vladimír Pešek je odborník na firemní interní komunikaci a týmovou práci.
Specializuje se na řešení týmových krizí, ozdravení vztahů na pracovišti, duchovní rozvoj v korporátním prostředí a proces změny. V průběhu svého růstu získal Vladimír obsáhlé vzdělání v oblasti prodeje, marketingu i lidských zdrojů. Prošel několika nadnárodními společnostmi a z obchodního zástupce se vypracoval až na obchodního ředitele tuzemské pobočky jedné z největších sportovních značek na světě. V roce 2000 založil vlastní vzdělávací agenturu NEWDAY, kde působí jako lektor, kouč, moderátor. Je hlavním garantem odborných a metodických prvků rozvoje propojených s firemními procesy klienta, rád facilituje zpětné vazby a odborné diskuse. Na svém kontě má přes 3500 realizovaných projektů. Mimo to založil světově uznávanou značku dlouhého extrémního triatlonu Winterman Czech Xtreme Triathlon, Je nadšený horolezec, triatlonista a otec tří dětí.

02

Daniel Galandr umí do rozvoje klientů vložit vlastní letité zkušenosti z velkých korporací i menšího soukromého podnikání. Jeho celoživotní specializací je obchod a marketing v kombinaci s řízením lidských zdrojů a rozvojem týmu a jednotlivců. Více než 18 let působil na zprvu obchodních a následně především manažerských výkonných pozicích v několika, jak ryze českých, tak i mezinárodních společnostech. Na začátku kariéry měl možnost pracovat po boku výrazných osobností českého soukromého podnikání v České republice, abych pak následně 12 let čerpal zkušenosti v oblasti řízení mezinárodních korporací na lokální, CEEMEA i EMEA úrovni. Jako manažer vždy stavěl na koučovacím přístupu a víře v potenciál jednotlivců a týmů. Tento přístup ho dovedl až rozhodnutí věnovat se podnikání, ale i koučování a rozvoji na sto procent. V businessu vyznává ryze podnikatelský přístup k vedení týmů s důrazem na výsledek, jednoduché a okamžitě využitelné praktiky a heslo Back to basics. Jako kouč a zároveň aktivní zároveň sportovec zcela věří ve schopnost člověka objevovat a využívat svůj potenciál k překonání zdánlivě nepřekonatelných překážek na cestě za svým cílem či snem. Mimo jiné i díky tomu je amatérským mistrem republiky v dlouhém triatlonu a s ročním předstihem si vyjel účast na mistrovství světa v Ironmanu 2020 na Havaji.

03

Martin Holub přináší do projektů více než patnáctileté zkušenosti s vedením týmů a s dosahováním obchodních výsledků v komplexním prostředí. Klientům pomáhá koučováním i mentoringem, vítá různorodost a rád věnuje energii objevování potenciálu jedince a skupin a networkingu. Ví, jak vypadá práce v nadnárodní korporaci, pro soukromého vlastníka i jaké to je postavit se na vlastní nohy. V oboru zdravotnictví a vzdělávání ("EduMed") se na různých pozicích pohybuje již více než 20 let, zároveň má za sebou zkušenosti také v oblasti dopravy a logistiky. Martinova kariéra, životní postoje a hodnoty byly významně formovány úspěšnou sportovní kariérou (byl reprezentatem v rychlostní kanostice) a sport pro něho zůstává láskou na celý život. I díky tomu věří, že by bylo pošetilé sázet na cestě k úspěchu na magické zkratky. Ať už prostřednictvím vlastních aktivit nebo prací v profesních asociacích, Martin usiluje o kultivaci prostředí a zprofesionálnění rozvoje talentů a budoucích lídrů.

04

Roman Meliška působí celý život na pomezí učení, změn zaběhaných procesů a lidské motivace. Formálním vzděláním expert na masovou komunikaci se učil nadhledu při práci sportovního novináře, mezinárodního PR manažera, šéfa marketingu i obchodu, aby jako konzultant spojil všechny zkušenosti v jednu základní: Úspěch bývá špatný rádce, poučíte se především z chyb. Ať už na olympijských hrách v Naganu, na mezinárodních prezentacích nových modelů Škoda, během měnění zaběhaných pořádků u importéra v Rakousku nebo rozjíždění projektů od nuly, Roman vždy sázel na týmovou souhru. Do firem přináší orientaci na dlouhodobé výsledky, ptá se neúnavně, co brání otevřené komunikaci a proč něco nejde. Prošel jedním z největších koncernů na světě i rodinnou firmou, která z bavorského statku mířila na mnichovskou burzu, zažil kulturu přežitých procesů i chaos překotně rostoucího týmu. Vedle rozvoje lidského potenciálu se věnuje budoucnosti dopravy ve městech, zejména po vzoru Kodaně a Nizozemska.