Prague Mystery – teambuilding v Praze

Zažijete jedinečnou atmosféru Prahy a budete čelit sérii týmových výzev a úkolů, jejichž splnění bude nezbytné pro další pokračovaní. Ukrytý poklad bude motivací a odměnou pro nejúspěšnější tým.

Teambuilding v Praze je unikátní program speciálně designovaný pro skupiny s obchodním nebo turistickým  cílem.

Po trase se týmy orientují pomocí mapy, návodných indikací a hádanek, které postupně otevírají na určených místech. Princip Prague Mystery funguje tak, že tým splní první úkol a výsledek ho pak nasměruje na druhé stanoviště, kde je připravený další úkol atd. Využíváme k tomu nejrůznější pamětní desky, plakety, sochy, historické nápisy, ze kterých účastníci luští a čtou požadované informace.

Týmy tyto informace umisťují do speciální trojrozměrné knihy, která rozluští finální informaci až v poslední fázy.
Několik check pointů na trase usnadňuje plynulost a orientaci účastníků. "Mystery Man" Vám předá klíč k zámkům od speciálních Mystery books upevněných různě po trase např. na řetězu nad vodou na pilíři Karlova mostu.

START: Obecní dům . Náměstí Republiky
CÍL: okolí Rudolfina a metra Staroměstská

Teambuilding v Praze je ideální doplněk konference, zpestření obchodního jednání, oživení vzdělávacích tréninků, doplnění incentivních programů. Ideální počet účastníků Prague Mystery je 8 až 500.
Prague Mystery Vám připravíme v češtině nebo angličtině.

Pokud se Vám myšlenka Prague Mystery líbí nebo pokud byste chtěli něco odobného jinde, rádi pro Vás připravíme podobný team building v kterémkoliv městě v ČR a Evropě.
Kontaktujte nás a my Vám připravíme program dle vašeho přání.

Kontaktujte nás pro více informací.